BAŞKANIN MESAJI

Yarım asra yakın iş tecrübemiz ve sektör tecrübemizle çıktığımız bu yolda, attığımız sağlam temellerin içerisinde, kaliteli ticari ilişkiler, samimi insani ilişkiler, geliştirici iş birlikleri ve sahiplenen, şefkatli profesyoneller ile perçinlediğimiz bu sisteme, verdiğimiz isimle dahi bir anlam yükledik. İstedik ki, sektörde her gün bir öncekine veya diğerlerine göre daha da ilerleyen ve diğerlerini de ilerleten bir sistem olsun. Sadece bu sistem ile bireysel bir gelişme yerine, sektöre mâl edebileceğimiz, bir toplumsal gelişimin odağı olsun. Bu noktada sistemin adına, bize uzun yıllar sonra bile yola çıkma dürtümüzü unutturmasın diye YÜKSELİŞ dedik. İşimizi yükseltmemiz gerektiğini her markamızı telaffuz ettiğimizde bize hatırlatsın diye.

Bugün bu noktadan geriye baktığımızda, başlangıçta düşündüklerimizin, birer karakter özelliği olarak ruhumuza yansıdığını ve her yeni katılan arkadaşımızın da benimsediğini gördüğümüzde, tarifi mümkün olmayan bir hazzın içerisinde faaliyetlerimize daha da sarılarak yürüttüğümüzü görüyoruz. Çalışırken ve kazanırken devletimizin üzerimize yüklediği sorumluluklara harfiyen uyacağız. Üretirken kaliteden ve yenilikten ödün vermeden çağın teknolojisini yakalayacağız ve üzerine çıkacağız.

Bizimle ve birlikte çalıştıklarımızın kattıkları değerlere saygı duyacağız. “Kalite”, “Teknoloji”, “Hakkaniyet” ve “Dürüst Ticaret” olgularından ödün vermeden sürdürülebilirliği sağlayacağız. Dünden bugüne, yan yana ve iç içe, birlikte çalıştığımız tüm insanlara kurumumuzun anayasası, denilecek şu kurallara uydukları için, bugün buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Birlikte ve beraber çalıştığımız tüm mesai arkadaşlarımızın, üretmekten, yenilenmekten, dürüstlükten hiç vazgeçmeyeceklerini bilerek, aynı noktada buluştuğu ve yerini koruduğu sektör öncülüğüne devam etmesini diliyorum.

Yüksel TEPE